Ostali sportovi

Federer u transu do pobede, Novak bez polufinala u Londonu

Ništa od polufinala ATP tur finala u Londonu za Novaka Đokovića, ništa ni od prvog mesta na ATP listi.

Teniski svet otpisao Đokovića: Rus zapretio Novaku

Danil Medvedev, po mnogima igrač koji trenutno pruža najbolji tenis na svetu, ne želi da se zadovolji sa ovim što je dostigao.

Medvedev: Šta mi još treba? Možda 21 Gren slem titula

Ruski teniser Danil Medvedev istakao je da ne razmišlja previše o mogućnosti da postane prvi igrač sveta, već da samo želi da pobeđuje.

Pravi nasledik "velike trojke" – Medvedev pokorio Šangaj!

Danil Medvedev osvojio je titulu na Mastersu u Šangaju, pošto je u dva seta (6:4, 6:1) savladao Aleksandra Zvereva.

Slovenija zavijena u crno, plače za Luciom: Osvajačica 27 medalja izgubila tešku borbu sa rakom

Tužne vesti stižu iz Slovenije. Najbolja slovenačka klizačica Lucia Mlinarič preminula je usled teške borbe s rakom u 32. godini. Da ima tu opaku bolest, saznala je preko telefona kada je bila na takmičenju u Kolumbiji

Odbojka: Niko nema što Srbija ima

Pobedom muške reprezentacije nad Slovenijom (3:1) u finalu u Parizu, Srbija je objedinila titule prvaka Evrope u obe konkurencije i pokazala da nema premca na 'Starom kontinentu' u odbojci

Boba Kovač: Nisam napravio ČUDO, samo sam organizovao VRHUNSKE igrače!

Selektor Srbije izjavio je posle osvajanja evropske titule da je od dolaska na klupu "orlova" mnogo više morao da uradi pričom, nego treningom.

Srpska odbojka pokorila Evropu! Odbojkašima zlato u Parizu!

Muška odbojkaška reprezentacija popela se na krov Evrope

Srbija uz mnogo muke do polufinala Evropskog prvenstva

Odbojkaši Srbije plasirali su se u polufinale Evropskog prvenstva pobedom nad Ukrajinom posle dramatičnih pet setova.

Rusiji preti izbacivanje sa Olimpijskih igara

Svetska antidoping agencija (VADA) preispituje verodostojnost podataka koje je dobila od Ruske antidoping agencije, a do Svetskog prvenstva u atletici ostalo još četiri dana

Federer: Plakao sam posle poraza od Đokovića na Vimbldonu

Rodžer Federer otkrio je, u intervjuu koji je dao za „Gazetu delo Sport", da je poslednji put u životu zaplakao posle poraza od Novaka Đokovića u finalu Vimbldona.

Srbija je u četvrtfinalu! Čas odbojke 'orlova', Česi su potpuno nadigrani

Odbojkaška reprezentacija Srbije pobedom nad Češkom u Antverpenu od 3:0 plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva. U borbi za polufinale naši odbojkaši igraće sa pobedikom duela Ukrajine i Belgije.

Kovač: Sada počinje onaj teži deo EP, treba da pokažemo koliko vredimo

Dolazi nam sada nezgodna Češka, koja je dobra reprezentacija, ali mislim da smo bolji. Tako moramo da razmišljamo, da pokažemo koliko vredimo - rekao je Kovač u Antverpenu

Nema prepreke za odbojkaše Srbije, 3:0 protiv Belgije

Odbojkaši Srbije zabeležili su i četvrtu pobedu na Evropskom prvenstvu, pošto su maksimalno u tri seta bili bolji od Belgije i na taj način obezbedili prvo mesto u grupi.

Srbija šampion Evrope, odbojkašice odbranile zlato

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije osvojila je zlatnu medalju i ponovo je postala šampion Evrope, pošto je večeras u finalu Evropskog prvenstva pobedila domaću selekciju Turske 3:2 (21:25, 25:21, 25:21, 22:25,15:13).

Srbija na krovu Evrope! Odbojkašice odbranile titulu

Novi izvanredan uspeh srpske odbojke, izabranice Zorana Terzića su pokorile Evropu! Srbija je u Ankari savladala Tursku rezultatom 3:2 (21:25, 25:21, 25:21, 22:25, 15:13).

Fantastičnom igrom Srbija nadigrala Italiju za finale Evropskog prvenstva

Odbojkašice Srbije savladale su Italijanke sa 3:1 po setovima 25:22, 25:21, 21:25, 25:20 i plasirale se u finale Evropskog prvenstva. Protivnik u nedeljnom finalu biće im domaća selekcija Turske, koja je savladala Poljsku sa 3:1.

Ivana Španović propušta Svetsko prvenstvo

Želim da se potpuno oporavim i usredsredim na ono najvažnije, a to su Olimpijske igre u Tokiju, rekla je najbolja srpska atletičarka i kandidat za zlatnu medalju u Dohi

Novak i USO: Surovost sporta, ali 'sutra' brzo stiže

'Već posle nekoliko gemova predosetio da ću možda morati da prekinem meč', rekao je Novak Đoković srpskim novinarima. U najgorem mogućem trenutku povreda ramena se pogoršala i zajedno sa preporođenim Stanom Vavrinkom isprečila se prvom teniseru sv...

Šok u Njujorku: Đoković predao meč, Vavrinka u četvrtfinalu

Novak Đoković je završio učešće na US Openu pošto je u osmini finala predao meč Švajcarcu Stenu Vavrinki u trećem setu pri rezultatu 4:6, 5:7, 1:2.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | older »