Đoković: Nadam se da ću biti spreman za Tokio

Novak Đoković se obratio direktno svojim navijačima na Tviteru, nakon spekulacija koje su se pojavile u medijima povodom stanja njegove povrede i faze oporavka u kojoj se nalazi.

Kraj sezone? Novak opet na klinici u Švajcarskoj

Najbolji teniser sveta traži pomoć za problem sa ramenom u klinici u Cirihu u kojoj je već bio zbog ramena. Pod velikim znakom pitanja da li će uspeti da sanira problem i završi sezonu kako je planirao?

Nadal: Ne želim da debatujem o Federerovim motivima

Rafael Nadal nije želeo da provodi vreme po osvajanju Ju-Es opena komentarišući navode Matsa Vilandera da će „Federer nastaviti da igra samo kako ga Nadal ne bi pretekao u broju osvojenih grend slem titula".

Njujork tajms: Đoković ponovo mora na operaciju

Najbolji teniser sveta je zbog povrede levog ramena u osmini finala Ju-Es opena predao meč Švajcarcu Vavrinki, a da ima problema bilo je uočljivo još na mastersu u Sinsinatiju

Nadal: 1. mesto? Ne mogu da trošim energiju na to

Španski teniser Rafael Nadal izjavio je posle osvajanja US opena da mu povratak na prvu poziciju ATP liste ne predstavlja glavni cilj

Danil Medvedev težim putem ušao u srca publike

Ameri su mu zviždali gore nego Noletu, a posle govora će zavoleti Medvedeva za ceo život!

Novak: Čestitke Rafi i Danilu: Kakav trenutak! Za istoriju!

Prvi reket sveta Novak Đoković uputio je čestitke Rafaelu Nadalu i Danilu Medvedevu na spektakularnom meču u finalu Ju-Es Opena

Nadalu 19. grend slem titula u EPSKOM FINALU protiv Medvedeva

Španski veteran slomio je otpor izvanrednog Rusa tek posle četiri sata i 49 minuta igre. Sada je na korak iza Federera po ukupnom broju najvažnijih trofeja.

Posle velike drame, nova titula: Nadal slomio otpor nestvarnog Medvedeva

Rafael Nadal je savladao Danila Medvedeva u finalu Otvorenog prvenstva SAD i osvojio svoju 19. Gren slem titulu.

Srbija šampion Evrope, odbojkašice odbranile zlato

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije osvojila je zlatnu medalju i ponovo je postala šampion Evrope, pošto je večeras u finalu Evropskog prvenstva pobedila domaću selekciju Turske 3:2 (21:25, 25:21, 25:21, 22:25,15:13).

Srbija na krovu Evrope! Odbojkašice odbranile titulu

Novi izvanredan uspeh srpske odbojke, izabranice Zorana Terzića su pokorile Evropu! Srbija je u Ankari savladala Tursku rezultatom 3:2 (21:25, 25:21, 25:21, 22:25, 15:13).

Senzacija u Njujorku: Bjanka Andresku srušila Serenu i osvojila Ju-Es Open

Bjanka Andresku napravila je podvig i osvojila je Ju-Es Open, nakon što je u finalu bila bolja od Serene Vilijams rezultatom 6:3, 7:5.

Nadal protiv Medvedeva za titulu u Njujorku

Španski teniser Rafael Nadal plastirao se u svoje peto finale na Otvorenom prvenstvu SAD savladavši Italijana Matea Beretinija 7:6, 6:4, 6:1. Za svoju četvrtu titulu na "Flešing Medouzu" Nadal će igrati protiv Rusa Danila Medvedeva koji je bio bol...

Fantastičnom igrom Srbija nadigrala Italiju za finale Evropskog prvenstva

Odbojkašice Srbije savladale su Italijanke sa 3:1 po setovima 25:22, 25:21, 21:25, 25:20 i plasirale se u finale Evropskog prvenstva. Protivnik u nedeljnom finalu biće im domaća selekcija Turske, koja je savladala Poljsku sa 3:1.

Nastavak ludog američkog leta, Medvedev u finalu US Opena

Ruski teniser Danil Medevedev prvi je finalista 139. izdanja US Opena.

Serena bez milosti, stigla Kris Evert i ušla u novo finale

Serena Vilijams je po jubilarni deseti put u finalu US Opena.

Ivana Španović propušta Svetsko prvenstvo

Želim da se potpuno oporavim i usredsredim na ono najvažnije, a to su Olimpijske igre u Tokiju, rekla je najbolja srpska atletičarka i kandidat za zlatnu medalju u Dohi

Nadal preko Švarcmana do polufinala US Opena

Španac ubedljivo slavio u četvrtfinalu US Opena protiv Dijega Švarcmana i zakazao duel sa Mateom Beretinijem. Upisao 33. pobedu u nizu protiv Argentinaca koji se ne zovu Huan Martin del Potro

Dimitrov: Prethodnih meseci nisam želeo da izađem na teren

Ponovo sam počeo da verujem u svoj rad, išao sam na rehabilitaciju, vežbao sam i trenirao - rekao je Bugarin

Federer o povredi i 'dužem odmoru'

Vidno neraspoložen što se turnir završio na ovakav način, povredom, Švajcarac je prvo razrešio šta ga je to mučilo u meču sa Dimitrovom

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | older »