Tenis i ostali sportovi

Đoković: (Ne)uspeh u Kvinsu

Srpski teniser nije osvojio pehar u Kvinsu, ali je prikazao odlične partije i visok nivo igre što je pozitivno i ohrabrujuće pred start Vimbldona

Novak opet posrnuo, Čiliću titula u Kvinsu

Hrvatski teniser Marin Čilić savladao je Novaka Đokovića u finalu Kvinsa posle tri odigrana seta, preokreta i velike 'maratonske' borbe.

Borna Ćorić srušio Federera

Borna Ćorić osvojio je turnir u Haleu i tako vratio Rafaela Nadala na prvo mesto ATP liste.

Đoković protiv Čilića za prvi trofej u sezoni

Najbolji srpski teniser Novak Đoković sastaje se u finalu Kvinsa u Londonu sa najboljim hrvatskim teniserom Marinom Čilićem. Meč je na programu od 15.30, a njegov tok i kretanje rezultata možete pratiti na našem portalu.

Kolarov: Pre Brazila treba glavu prvo namestiti

Kapiten Srbije Aleksandar Kolarov rekao je da je njegova ekipa sama kriva za poraz.

Đoković u prvom finalu od povrede

Novak Đoković je u polufinalu Kvinsa savladao Žeremija Šardija i zakazao finalni okršaj sa Marinom Čilićem.

Britanac opet na terenu: Marej igra u Istbornu

Britanski teniser Endi Marej prihvatio je specijalnu pozivnicu organizatora za turnir u Istbornu, saopštili su danas organizatori.

Đoković u ritmu: Manarino pao u dva seta

Sportska centrala 22.06.2018

Novak Đoković plasirao se u polufinale ATP turnira iz serije 500 u Kvinsu

Marej blizu odluke: Neće na Vimbldon?!

Endi Marej konačno se vratio tenisu, posle gotovo godinu dana pauze nakon mnogo problema sa kukom

Novak sjajan u Kvinsu: Đoković preslišao Dimitrova!

Naš najbolji teniser Novak Đoković je sa 6:4, 6:1 pobedio drugog nosioca turnira Bugarina Grigora Dimitrova i plasirao se u četvrtfinale turnira u Kvinsu

'Laki luzeri' eliminisali Đokovića i Vavrinku iz Kvinsa

Srpski teniser Novak Đoković u paru sa Švajcarcem Stenom Vavrinkom eliminisan je već na startu takmičenja dublova u Kvinsu.

Endi Marej se vratio tenisu: Ne znam šta je najbolje za mene

Endi Marej se vratio tenisu posle skoro godinu dana pauze zbog povrede kuka. Poražen je na Kvinsu od Nika Kirjosa, a kako je sam kazao pitanje je da li će biti na Vimbldonu.

Furiozan start: Đoković počistio Milmana u Kvinsu, neka se spremi Dimitrov

Naš najbolji teniser Novak Đoković furiozno je startovao na turniru u Kvinsu, pošto je u prvom kolu preslišao Australijanca Džona Milmana sa 6:2, 6:1. Rival u narednoj rundi biće mu Grigor Dimitrov.

Agasi: Nadal i Federer prijatelji? Ma, dajte…

Nekadašnji prvi reket sveta i trener Novaka Đokovića smatra da nema druženja među profesionalnim igračima

'Paklen' žreb za Novaka u Kvinsu

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, u prvom kolu turnira u Kvinsu igraće protiv kvalifikanta. Srpski teniser igraće protiv Australijanca Džona Milmana

Bravo, Aleksandra: Krunićeva posle preokreta do prve titule u karijeri

Srpska teniserka Aleksandra Krunić osvojila je danas turnir u holandskom Hertogenbošu.

Nadal: Mislio sam da ću u ovim godinama biti u penziji

Španski teniser Rafael Nadal je u karijeri osvojio sve, ali i dalje ima motivacije na pretek da se bori i osvaja titule iako je jedan od starijih na ATP turu.

Bravo: Aleksandra Krunić za prvu WTA titulu u karijeri

Aleksandra Krunić izborila je finale na turniru u Hertogenbošu

Nadal možda propušta Vimbldon

Rafael Nadal je u nedelju osvojio 11. Rolan Garos, a kaže da će morati da najpre da vidi kako će njegovo telo reagovati na promenu podloge, pa će tek onda znati da li će igrati jedini grend slem na travnatoj podlozi.

Đoković igra na Vimbldonu: Novak se zagreva u Kvinsu, sa Vajdom i u

Srpski teniser Novak Đoković dobio je specijalnu pozivnicu za turnir u Kvinsu koji počinje 18. juna i koji će mu biti priprema za Vimbldon

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | older »