Košarka

CSKA ne staje, Moskovljani bolji i od Bajerna

Košarkaši CSKA iz Moskve nastavili su sa pobedama u Evroligi. U 7. kolu su bili bolji od Bajerna u Minhenu, 93:79.

Beron posle Monaka: Novembar je, nema mesta panici

Košarkaš Crvene zvezde Bili Beron kaže da nema mesta panici posle ubedljivog poraza od Monaka (91:75) u Evrokupu, posebno što je sezona na početku.

Partizan pred Zenit: Na pobedu!

Da li će Partizan na talasu pozitivnih rezultata i atmosfere nadvisiti Zenit u Sankt Peterburgu? Vanja Marinković poručuje: "Idemo na pobedu".

Radonjić i Bajern obaraju rekorde

Košarkaši Bajerna iz Minhena pobedom nad Darušafakom od 116:70 u Evroligi oborili su šest klupskih rekorda.

Zvezda nastavila pobednički marš u ABA ligi: Lako i sa 'zmajčekima'

Razlika u kvalitetu u potpunosti došla do izražaja u drugom poluvremenu. Slede dueli sa Monakom i Mornarom

Debakl Darušafake u Minhenu, Real 'pregazio' Makabi

Na krajnje ubedljiv način košarkaši Bajerna ostvarili su i treću pobedu u povratničkoj sezoni u Evroligi.

Zagorac: Neke stvari moraju da izgledaju drugačije

Uporedni ulazak novog šefa i oporavljenog lidera na terenu, podigao je moral među crno-belima, koji su na seriju od pet poraza odgovorili vezanim pobedama u kojima je Zagorac učestvovao sa 54 minuta u razmaku od tri dana.

Ulm bolji od Zvezde, drugi poraz Tomićeve čete

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u 6. kolu Evrokupa kao gosti od ekipe Ulma, 95:80.

Dončić odličan! Dalas ubacio 70 poena za poluvreme: Trijumf Portlanda, novi poraz Finiksa

Košarkaši Portlanda pobedili su noćas Milvoki sa 118:103 i naneli mu drugi poraz u 10 utakmica u NBA ligi.

Danilović: Da se ne lažemo - Jokić nema želju da igra za Srbiju

Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović mišljenja je da srpski centar Nikola Jokić nema želju da igra za reprezentaciju svoje zemlje.

Zvezdi niko ni da priđe: Crveno-beli pobedili sve dosadašnje rivale u ABA ligi

Ekipa trenera Milana Tomića pobeđivala je rivale prosečnom razlikom od 14 poena, pritom se nijednom nije našla u situaciji da strepi za ishod utakmice

Jokić kao Rondo – 16 asistencija za osmu pobedu u devet utakmica

Košarkaši Denver Nagetsa nastavili su niz pobeda u NBA ligi, a Nikola Jokić je i treći put ostao "kratak" za tripl-dabl učinak na meču

Milojević: Partizan je kvalitetan rival, ali možemo da nastavimo sjajan niz

Svakom meču prilazimo sa potrebnom dozom energije na terenu i agresivnom odbranom. Ukoliko tako bude i u subotu imaćemo šansu da pobedimo - rekao je trener Mege

Varda kritikovao igrače Partizana: Misle da su dotakli zvezde

Bivši košarkaš Partizana Ratko Varda kritikovao je igrače crno-belih zbog odnosa prema dresu posle poraza na gostovanju Turk Telekomu u Evrokupu. Varda, koji je prošle godine završio dugotrajnu karijeru, veruje u bolje dane Partizana.

Još jedna odlična partija Jokića, rekord karijere Rouza

Košarkaši Denvera pobedili su u noći između srede i četvrtka ekipu Čikaga sa 108:107 posle produžetka, uz još jednu dobru partiju Nikole Jokića.

Tomić: Perfektna utakmica, navijači su naš šesti igrač

Trener košarkaša Crvene zvezde Milan Tomić rekao je posle večerašnje pobede protiv Galatasaraja u Evrokupu da je njegova ekipa odigrala 'perfektnu utakmicu' i dodao da je podrška publike bila 'šesti igrač na terenu'

Zvezda deklasirala Galatasaraj

Crveno-beli u punom 'Pioniru' deklasirali starog rivala iz Istanbula. Galatasaraj bio ravnopravan samo u prvih pet minuta.

Zvezda zaboravila Brešu, odbrana je ključ za Galatasaraj

Košarkapi Crvene zvezde mts dočekuju u utorak ekipu Galatasaraja u utakmici petog kola Evrokupa

Seriji pobeda se ne nazire kraj: Mega se radovala i u Baru

Košarkaši Mega Bemaksa produžili su seriju pobeda u ABA ligi, pošto su slavili i u petom kolu i tako su zadržali maksimalan učinak. Ovoga puta izabranici Dejana Milojevića slavili su protiv Mornara u Baru sa 84:80.

Basketaši Novog Sada postali svetski šampioni

Basketaši Novog Sada postali su danas svetski šampioni, pošto su u finalu završnog turnira u Pekingu pobedili Rigu s 20:18.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | older »