Jedan gol, tri boda - Partizan savladao Inđiju

RTS 21.07.2019 22:43

Fudbaleri Partizana savladali su Inđiju u gostima sa 1:0 u meču prvog kola Linglong Superlige Srbije .

Partizan nije blistao u Inđiji, ali je na momente pokazao ozbiljan potencijal.

Najbitnije za crno-bele - osvojili su tri boda na startu sezone, u prvom kolu prvenstva.

Gol odluke postigao je Zoran Tošić u 27. minutu.

Sejduba Suma ga je sjajno proigrao, a nekadašnji fudbaler Mančester junateda i moskovskog CSKA prebacio protivničkog golmana i zatresao mrežu.

Mogao je Partizan do ubedljivije pobede, od bar nekoliko golova razlike, ali Sadik, Tošić, Ivanović i Suma nisu iskoristili sasvim pristojne prilike.

Takođe, golman Preković je bio odličan, pa je u nekoliko navrata odličnim reakcijama čuvao mrežu.

Partizan je meč završio sa desetoricom na terenu, pošto je zbog dva žuta kartona isključen Ivanović u 78. minutu.

U poslednjem meču kola, Radnički je u Nišu savladao novosadski Proleter sa 3:0.

Golove za Radnički postigli su Noma u 11. minutu, Mihajlović u 24, a konačan rezultat postavio je Batrović u 77. minutu meča.