Navijači Zvezde besni na Grujića

Srbija Danas 19.04.2017 21:36

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u 154. Večitom derbiju. U 154. Večitom derbiju slavili gosti iz Humske.

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u 154. Večitom derbiju. U prvom kolu plej-ofa Superlige Srbije, na stadionu "Rajko Mitić" bilo je 3:1 za Partizan, a dvostruki strelac bio je Leonardo. Brazilac je dva puta savladao Filipa Manojlovića, ali je dan posle derbija ponovo bio u centru pažnje.

Razlog "leži" u 50. minutu, kada je Leonardo udario Abrahama Frimponga. Ovo nije promaklo navijačima Zvezde koji su na Jutjubu postavili snimak pomenutog duela. Naime, Brazilac je već imao žuti karton zbog prigovora, ali mu je Danilo Grujić u narednoj situaciji progledao kroz prste.

U tim trenucima, rezultat je bio 1:1, a situacija bi u nastavku meča bila verovatno drugačija, da je Leonardo tada bio isključen. Bilo kako bilo, u narednih 40-ak minuta Partizan dao još dva gola (Leonardo i Tavamba) i tako obezbedio egal na tabeli.

I dok navijači ne mogu da se pomire sa odlukom glavnog sudije, šef struke crveno-belih, Miodrag Božović nije imao zamerke na suđenje.