Ibrahimović i Đoković posvađali se oko plaćanja večere

Kurir 20.02.2012 19:22
Ibrahimović i Đoković posvađali se oko plaćanja večere


Glavna misterija u vezi sa večerom popularnog Noleta i fenomenalnog napadača aktuelnog prvaka Italije je to ko je platio račun



Srpski teniser i svetski reket broj jedan Novak Đoković večerao je sa slavnim fudbalerom Zlatanom Ibrahimovićem u Milanu posle pobede roso-nera nad Arsenalom (4:0) u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.
 
Glavna misterija u vezi sa večerom popularnog Noleta i fenomenalnog napadača aktuelnog prvaka Italije je to ko je platio račun, jer su obojica to želeli - ali na kraju se pokazalo da je večera bila besplatna.
 
To nije bilo sve što se prethodnih dana vezivalo za napadača Milana. Ibrahimović se putem društvenih mreža Fejsbuk i Tviter zahvalio svojim navijačima iz BiH. Prvo je švedski centarfor na engleskom jeziku podsetio fanove da vuče poreklo upravo iz BiH.
 
"Za one koji ne znaju, jednom polovinom sam Bosanac i na to sam ponosan", napisao je Ibrahimović, a posle toga se oglasio i na našem jeziku, istina sa nekoliko gramatičkih grešaka:
 
"Želim da ovim put da se zahvalim svima vama, mojim fanovi iz Bosna, hvala što ste uz mene (vaš IBRA)".
 
Podsetimo, Ibrin otac Šefik, malo je poznati folk pevač iz Bijeljine, koji je 1977. godine emigrirao u Malmo u Švedskoj, gde se oženio Zlatanovom majkom Jurkom Gravić.

Izvor



Dodaj komentar
  Anonimni komentar
Ime:
Lozinka:
  Zapamti me na ovom računaru

Naslov:
Pošalji mi svaki odgovor na moj komentar
Pošalji mi svaki novi komentar na ovaj članak