Adrijana Lima: Marko me je osvojio ružama

24 sata 01.02.2012 14:30
Adrijana Lima: Marko me je osvojio ružama


Jedna od najbolje plaćenih svetskih supermodela, Adrijana Lima, otkrila je američkim medijima kako ju je suprug, naš košarkaš Marko Jarić osvojio.



Nikad neću zaboraviti naš prvi sastanak. Došla sam kući posle svega i tamo me je čekalo iznenađenje. Moja kuća je od vrha do dna bila ispunjena predivnim crvenim ružama. Nikada nisam dobila toliko ruža. Tu me osvojio - prisetila se sa osmehom lepa manekenka.
 
Lima je rekla i da se jako raduje ovogodišnjem Danu zaljubljenih.

 

- Marko i ja smo se venčali na Dan zaljubljenih pre tri godine, pa je to za nas poseban datum. Verovatno ćemo ići na neku večeru, a posebno se radujem poklonima. Baš me zanima čime će me iznenaditi ove godine - dodala je Lima.
 
Koliko je Marku i Adrijani stalo do ovog datuma govori i ime koje su dali svojoj dvogodišnjoj ćerkici Valentini.

Izvor



Dodaj komentar
  Anonimni komentar
Ime:
Lozinka:
  Zapamti me na ovom računaru

Naslov:
Pošalji mi svaki odgovor na moj komentar
Pošalji mi svaki novi komentar na ovaj članak