Ceca Ražnatović: Za Vladimira me vežu lepe uspomene

Story 16.03.2010 04:20
Ceca Ražnatović: Za Vladimira me vežu lepe uspomene


Folk diva Svetlana-Ceca Ražnatović ekskluzivno za Story otkriva zbog čega je nedavno, nakon šest meseci strasti, raskinula romansu sa novosadskim manekenom Vladimirom Cvetkovićem Cveletom.



Nepunih mesec dana posle intimne proslave Dana zaljubljenih u jednom luksuznom kiparskom restoranu kada su jedno drugom šaputali nežne reči i želje za zajedničku budućnost, folk diva Svetlana-Ceca Ražnatović i njen izabranik, maneken Vladimir Cvetković Cvele, raskinuli su svoju romansu koja ih je činila srećnim više od pola godine.

Rastali su se 8. marta na Dan žena, kada su nežne poljupce zamenili sećanjima na prelepe zajedničke trenutke. Protekle srede vest o kraju njihove ljubavi obelodanjena je na Facebooku, gde su oboje naznačili da je njihov novi emotivni status single. Iste večeri, vest o njihovom raskidu ekskluzivno je objavio portal story.rs, a u naredna dva dana svi mediji bili su preplavljeni informacijama o krahu veze, koji je već okarakterisan kao raskid godine.

- Razišli smo se zbog nepomirljivih razlika u karakterima, ali uz dogovor i bez ružnih reči – rekla je folk diva ekskluzivno za Story i otkrila hoće li ostati u kontaktu sa Vladimirom.

- Desilo nam se ono što se dešava i drugim parovima, tako da u našem raskidu nema ničeg senzacionalističkog. Ostaćemo prijatelji, a sačuvaću samo lepe uspomene na vreme provedeno sa Vladimirom jer drugačijih nije ni bilo – iskrena je Ceca


Izvor



Dodaj komentar
  Anonimni komentar
Ime:
Lozinka:
  Zapamti me na ovom računaru

Naslov:
Pošalji mi svaki odgovor na moj komentar
Pošalji mi svaki novi komentar na ovaj članak